Apartament o powierzchni 26 m2 mieści się na ósmym piętrze, a w jego skład wchodzi:
- przestronny pokój dzienny ze strefą jadalnianą,
- kameralna łazienka z prysznicem.
Łóżko w pokoju zostało zamontowane w ciekawy sposób, ponieważ w każdej chwili można je schować w ścianie. Atutem tego studia jest też kameralna loggia ze stolikiem. W kuchni znajdziemy także wysokiej klasy sprzęt kuchenny.
Apartament położony jest na ósmym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku składającego się z 12 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego, rozpoczęła się w maju 2015, a deweloperem była firma Dantex z Warszawy. W projekcie osiedla przewidziano lokale usługowe oraz zagospodarowaną zieloną przestrzeń wspólną. Inwestycja posiada systemy kontroli dostępu, recepcję i całodobową ochronę.
Nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza oraz znajduje się przy centrum handlowym Arkadia. Ponadto, dużym atutem jest bliskość biznesowego centrum stolicy, a od 2021 roku to sąsiedztwo nowoczesnego kompleksu budynków biurowych Forest, w tym 120-metrowej wieży i budynków przyległych liczących od 6 do 8 kondygnacji. Jest to również sąsiedztwo warszawskiego centrum mody, designu i najlepszych kulinarnych punktów mieszczących się przy ul. Burakowskiej. Doskonała dostępność komunikacyjna zapewniona jest poprzez położenie 200 m od przystanku tramwajowego i autobusowego, a w niedalekiej odległości jest także Metro Dworzec Gdański. Co więcej, w pobliżu znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz tereny rekreacyjne.
Cena 3000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (575 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (350 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (120 PLN)
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.