Apartament o powierzchni 100 m² składa się z:
- przestronnego salonu połączonego z półotwartą kuchnią,
- dwóch dużych sypialni z podwójnymi łóżkami (jedna z TV),
- łazienki z wanną i kabiną prysznicową,
- oddzielnego WC,
- hollu i dużego balkonu.
Mieszkanie wykończone jest wysokiej jakości materiałami, meble wykonane są z naturalnego drewna (orzech amerykański), w kuchni i łazience biały marmur.
Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze budynku z 2009 roku. Hole i recepcja wykończone są kamieniem i okładzinami drewnianymi. Na podłogach znajdują się eleganckie dywany. Całą inwestycję można scharakteryzować jako połączenie wyrafinowanego stylu z nowoczesnymi technologiami. Budynek został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami.
Budynek znajduje się przy ul. Bagno, tuż obok Pl. Grzybowskiego i stacji metra Świętokrzyska. W zasięgu spaceru znajduje się Ogród Saski, kina, teatry, restauracje, sklepy, Centrum Handlowe Złote Tarasy, Dworzec Centralny oraz Centralny Obszar Biznesu.
Cena 11 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym
Prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w celu obejrzenia tej nieruchomości.