Ekskluzywny penthouse o powierzchni ok 218 m2 to propozycja dla wymagających klientów ceniących przestrzeń, wysoki standard oraz spektakularne widoki. Apartament daje dużo możliwości aranżacyjnych dzięki powierzchni open space na górze. W zależności od potrzeb, mieszkanie może spełniać kilka funkcji:
- dwa odrębne mieszkania : mniejsze na dole i większe na górze,
- pracownia lub biuro czy gabinet na dole i mieszkanie na górze,
- dwie odrębne strefy: wspólna oraz prywatna: kuchnia z jadalnią oraz pokojem gościnnym na dole oraz sypialnie i garderoby górze.
Obecny układ to:
Poziom I o powierzchni ponad 67m2:
- Przedpokój,
- Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ponad 30m2,
- Łazienka,
- Sypialnia z balkonem oraz dwoma garderobami.
Poziom II o powierzchni ponad 150m2:
- Przestrzeń otwarta do aranżacji ponad 111m2,
- Sypialnia,
- Dwie łazienki,
- Dwa tarasy gwarantujące widok na centrum miasta oraz w stronę Stadionu Narodowego.
Penthouse daje poczucie przestrzeni ponieważ jego wysokość to ponad 3m. Dodatkowymi atutami tej nieruchomości są:
- kompletny system klimatyzacji wyposażony w jednostki,
- panoramiczne drewniane okna od podłogi do sufitu,
- szklane balustrady na balkonie,
- deska kompozytowa na tarasach,
- grzejniki na poziomie posadzki (kanałowe),
- wideo domofon,
- parapety i punkty świetlne.
Apartament gotowy aby rozpocząć prace wykończeniowe i wprowadzać się.
Dodatkowo można zakupić miejsce postojowe pod budynkiem (dwustanowiskowe) wraz z boksem rowerowym w cenie od 240 tyś zł.
Budynek o podwyższonym standardzie z lokalami usługowymi na parterze, lobby oraz ochroną. W środku, dostępne wyłącznie dla mieszkańców zielone i ciche patio.
- Elewacja z wykorzystaniem różnorodnej gamy materiałów jak m.in: mineralne płytki klinkierowe, płyty
włóknobetonowe, płyty kompozytowe, kamień naturalny, blacha powlekana,
- Szybkie i cichobieżne windy,
- W obrębie strefy wejścia do budynku przewidziano wewnętrzne, systemowe wycieraczki w przedsionkach,
- Wejścia do mieszkań: wykończenie poprzez wykonanie portalu drzwiowego z płyt w okleinie z forniru naturalnego wraz
z oznaczeniem numeracji mieszkania;
- Przed wejściem do mieszkania przewidziano wycieraczkę systemową
Na parterze oraz na I piętrze budynku znajdują się lokale usługowe.
Wyjątkowa lokalizacja dla osób ceniących dostęp do wszystkich wygód miejskich oraz wodę i zieleń, tak można opisać tereny Starej Pragi blisko nowej kładki pieszo rowerowej oraz Portu Praskiego.
Wychodząc z mieszkania mamy w zasięgu spaceru następujące punkty:
- Metro Stadion Narodowy - 900m,
- Metro Dworzec Wileński- 700m,
- Kładka pieszo-rowerowa - 800 m,
- Plaża oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą - 800m,
- Starówka - 2 km,
- Elektrownia Powiśle oraz Centrum Nauki Kopernik - 2,5 km,
- sklep spożywczy- 100 m,
- liczne restauracje, bary i punkty usługowe - 100m.
Cena 7 625 100 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym w cenie od (240 000 PLN brutto zawiera 23 % VAT)
Zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego mieszkania z Hamilton May.